Jump to content
12/14/2020 - 5:30AM AREA-GAMES ZAFEST

După o scurtă inactivitate am decis să readucem la viață acest proiect.

See more
12/14/2020 - 5:30AM TS.AREA-GAMES.RO

În decursul a cinci ani de existență am reușit să dezvoltăm
acest proiect până în pragul în care am fost locul 1 pe România o perioadă bună
de timp, în prezent ne clasăm în cele mai populare servere din clasamentul
mondial, o realizare cu care ne mândrim !

Connect
Alexandru Web Designer
wifi
zaFEST Official Project
wifi
CS 1.6 Download Rampage.us.lt
wifi
C.S 1.6 Download RampageCs.com
wifi
ESAGAMES.RO Official Partner

[Reclamatie] - kyu

Recommended Posts

• h3RuWR9.png Nick personal: SENTIMENT BRUSLI
  • h3RuWR9.png SteamID(numerar): STEAM_0:0:430108873
  • h3RuWR9.png Nicu admin/player reclamat: kyu
  • h3RuWR9.png Motiv: BAN acordat aiurea 4 ore, de cand joc eu mix-uri nu am primit niciodata ban 4 ore pe motiv stricatmix eu nu am stricat nimic am fost pe server si m-a mbagat sa fac echipe apoi aleg pe Kirandezu si pe inca 2 si imi alege Kirandezu fara sa ma intrebe nimic desii eu trebuie sa aleg imi fac echipa dupa bunul meu plac eu am si zis pe ts si erau toti martori acum cine nu are coloana vertebrala n u o sa recunoasca dar aia e am zis luatimi-l pe asta shock ca un ma joc cu el fiindca injura tot mix-ul nu l-am ales aveam sa aleg pe altcineva de la spec si apoi am iesit si culmea dintre toti care au dat drop tot eu si doar eu ma luat ban ceea ce mi se pare o decizie gresita din partea lu kyu asta nu am nimic cu el dar eu cred ca e vremea sa iasa si el la pensie acum fara sa fiu rautacios lasa frate pe altu mai tanar care are alta gandire si il duce capul si stie cum sa dea ban
  • h3RuWR9.png Server: zF2-Area-Games.Ro
  • h3RuWR9.png Data si ora: 22:20:06 2/20/2021
  • h3RuWR9.png Dovezi care să susțină cele spuse de tine (print/demo): https://imgur.com/a/VZTIImA

Ok, in primul rand ai istoric de dat drop in ultima runda de ft. multe ori, in al doilea rand in situatia descrisa de tine , erau deja formate echipe de 5 vs 5 si tu ai dat drop. In acel moment mixul s-a dus naibii si au iesit toti..un afara de nevermore si mai cativa.

Pentru banul primit de 4 ore, eu am cerut sfatul unui lider in persoana lui AMORE<3 muSu.

Aditional, pana si limbajul tau lasa de dorit la adresa adminilor, chiar si pe canal ZAFEST STAFF..de fata cu EDY(lider).

A intrat kyu pe Staff Zafest sa se planga ca anume Sentiment cu steamul de mai jos , tot da drop-uri in mix-uri (de multe ori ultima runda) si dupa ce se strang 10 oameni 5x5 , a intrat kyu sa-mi zica ca a dat drop , normal ca sa ii dea o perioada mai lunga , avand in vedere ca are "antecedente".

<18:15:47> "kyu": "SENTIMENT BRUSLI" 1658 STEAM_0:0:430108873
<18:15:50> "kyu": "SENTIMENT BRUSLI" 1658 STEAM_0: 0:430108873
<18:18:55> "kyu": fii atent
<18:18:59> "AMORE <3 muSu [PM]": da
<18:19:01> "kyu": a dat drop deja
<18:19:08> "kyu": sentiment
<18:19:12> "kyu": ii dau ban 2 ore
<18:19:13> "AMORE <3 muSu [PM]": dai ban
<18:19:14> "AMORE <3 muSu [PM]": :D
<18:19:23> "AMORE <3 muSu [PM]": daca a f***t mixu
<18:19:25> "AMORE <3 muSu [PM]": dai si mai mult
<18:19:37> "kyu": da a f***t mix
<18:19:39> "kyu": cat ii dau
<18:20:36> "kyu": i am dat 4 ore
<18:20:39> Chat partner has closed the conversation

Parerea mea ca , a procedat corect.

:topiclocked:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...