Jump to content
12/14/2020 - 5:30AM AREA-GAMES ZAFEST

După o scurtă inactivitate am decis să readucem la viață acest proiect.

See more
12/14/2020 - 5:30AM TS.AREA-GAMES.RO

În decursul a cinci ani de existență am reușit să dezvoltăm
acest proiect până în pragul în care am fost locul 1 pe România o perioadă bună
de timp, în prezent ne clasăm în cele mai populare servere din clasamentul
mondial, o realizare cu care ne mândrim !

Connect
Alexandru Web Designer
wifi
zaFEST Official Project
wifi
CS 1.6 Download Rampage.us.lt
wifi
C.S 1.6 Download RampageCs.com
wifi
ESAGAMES.RO Official Partner

[REZOLVAT] Reclamatie green [guard]

Recommended Posts

• h3RuWR9.png Nick personal:  N o r o c e l
  • h3RuWR9.png SteamID(numerar): STEAM_0:1:59343551
  • h3RuWR9.png Nick admin/player reclamat: gReeN
  • h3RuWR9.png Motiv: kick la playeri in runda 15 (scor 15:6)
  • h3RuWR9.png Server: zf3.area-games.ro
  • h3RuWR9.png Data si ora:  01:20 12/02/2021 map de_inferno
  • h3RuWR9.png Dovezi care să susțină cele spuse de tine (print/demo): https://imgur.com/a/ooqJZlr
  • 1.[general] Nu mi se pare corect ca playerul Blood sa dea drop de pe server la 15:5 , vedeti in prima poza de mai sus si niciunul dintre guarzi sa nu reactioneaze(fanush / green/ kamikaze) ca sesizare ca nu isi fac treaba guarzii
  • Acum incepe motivul reclamatiei lui green inafara ca nu isi face treaba de admin mai si abuzeaza de admin mai exact a facut-o intentionat.
  • Dupa ce ca a dat drop Blood , chem un jucator numit Player la plus. Green ce face ? Inloc sa ii dea ban lui blood pentru drop la 15:5 , la 15:6 , Player (baiatul care l-am chemat eu) , primeste la randul lui 2 kickuri de la green
  • A facut-o intentionat ca sa nu primim noi punctele si sa nu piarda el din ele :) Nu mi se pare deloc corect. Kamikaze era de fata la fel si fanush, NU se ocupa nimeni de dat banuri pentru drop. Unii nici nu stiu ca se da ban in ultima runda daca se da drop , altii nu stiu cum sa dea ban...

"Player-ul" pe care l-ai chemat tu nu era ts . Blood din cate am vazut eu era pe server , + ca inainte cu un meci ai pierdut si cum se face ca la runda 15 intrase al 6-lea jucator fix la echipa ta tocmai sa nu pierzi tu puncte cand mai era doar unu in viata si erati condusi cu 15-5 =))) .

P.s - Sa nu mai zic ca strici minim 3-4 mix-uri pe zi (din cate zic majoritatea jucatorilor) , iar acum vii si plangi pe forum ca nu iei puncte cand tu dai drop de fiecare data cand pierzi un mix .

• 2 weeks later...

Adminul Green a primit remove.

:topiclocked:

Nu-ți plac polițiștii? Următoarea dată când ai necazuri sună-ți vecinul! 100% polițist

7VzAKz4.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...