Jump to content
12/14/2020 - 5:30AM AREA-GAMES ZAFEST

După o scurtă inactivitate am decis să readucem la viață acest proiect.

See more
12/14/2020 - 5:30AM TS.AREA-GAMES.RO

În decursul a cinci ani de existență am reușit să dezvoltăm
acest proiect până în pragul în care am fost locul 1 pe România o perioadă bună
de timp, în prezent ne clasăm în cele mai populare servere din clasamentul
mondial, o realizare cu care ne mândrim !

Connect
Alexandru Web Designer
wifi
zaFEST Official Project
wifi
CS 1.6 Download Rampage.us.lt
wifi
C.S 1.6 Download RampageCs.com
wifi
ESAGAMES.RO Official Partner

Reclamatie AM ZIS JE

Recommended Posts

• h3RuWR9.png Nick personal:  fearleSS
  • h3RuWR9.png SteamID(numerar):  STEAM_0:0:33254540 
  • h3RuWR9.png Nicu admin/player reclamat: AM ZIS JE 
  • h3RuWR9.png Motiv: era 2-0, ies sa-mi bag 60freq in launch pt ca mi se misca infect, intru, la sfarsitul rundei de 3-0 dupa ce am batut om le zic imi schimb rezolutia la desktop si am zis JE care e cu mine in echipa, imi da ban ca am dat drop, wtf
  • h3RuWR9.png Server:  zf2 
  • h3RuWR9.png Data si ora: 14 12 2020 ora 17 40
  • h3RuWR9.png Dovezi care să susțină cele spuse de tine (print/demo): n-am niciun ss ca am iesit din cs 

il astept aici cu un print ca tot zicea ca era a 10-a runda si eu pana atunci in feicare runda am dat drop. Baga si tu un ss cu 1 runda inainte sa-mi dai ban sa vedem exact a cata runda a fost. O seara faina! :D

Ai dat drop de multiple ori de pe sv, dupa care am intrat pe canalul de teamspeak pe care erai tu, ai folosit un limbaj vulgar, ti am spus sa vb frumos de doua ori, ai continuat sa injuri si te am banat si pe teamspeak 1 ora, in meci ai dat drop de 3 ori pe motiv ca iti schimbi rezolutia si nu mai stiu ce, adica 3 runde ne am jucat in 4 oameni.

nu viata mea, de 2 ori am dat drop de pe sv, cum am murit si in urmatoaarea runda eram si eu n-ati jucat in 4, si da, mi-ai dat ban pe ts dupa aprox 10min dupa ce mi-ai dat pe sv :*, sincer sa-ti zic, nu te vad prea capabil sa ai  putere la ban, hf si seara faina, amice :p 

p.s: dar daca tot zici ca am dat atatea dropuri, nu-i greu sa deschizi consola si sa faci niste ss-uri, ca esti inca in meci :d 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...