Jump to content
12/14/2020 - 5:30AM AREA-GAMES ZAFEST

După o scurtă inactivitate am decis să readucem la viață acest proiect.

See more
12/14/2020 - 5:30AM TS.AREA-GAMES.RO

În decursul a cinci ani de existență am reușit să dezvoltăm
acest proiect până în pragul în care am fost locul 1 pe România o perioadă bună
de timp, în prezent ne clasăm în cele mai populare servere din clasamentul
mondial, o realizare cu care ne mândrim !

Connect
Alexandru Web Designer
wifi
zaFEST Official Project
wifi
CS 1.6 Download Rampage.us.lt
wifi
C.S 1.6 Download RampageCs.com
wifi
ESAGAMES.RO Official Partner

[Reclamatie] Generalu & ROMANU

Recommended Posts

• h3RuWR9.png Nick personal : louie 
  • h3RuWR9.png SteamID(numerar): STEAM_0:0:451299985  
  • h3RuWR9.png Nicu admin/player reclamat: Generalu si ROMANU
  • h3RuWR9.png Motiv: "abuz.admin"
  • h3RuWR9.png Server: zf2.area-games.ro
  • h3RuWR9.png Data si ora: 18:50
  • h3RuWR9.png Dovezi care să susțină cele spuse de tine (print/demo): https://imgur.com/a/2ET6SRw
  •  Am fost pe server de 3 mape si eram cu 2 tovarasi , cu iFku si ayyyyy , cu ifku nu am mai vb de mult si povesteam cu el in timp ce jucam. toate bune si frumoase se ia baiatu asta "generalu" de noi ca vorbim mult si chestii. i-a spus ifku sa ne dea pe mute daca nu i covine si noi ne am continuat discutia. peste 2 runde incepe iar sa nu mai vb . ifku a plecat la masa si am ramas eu cu ayyy . i-am zis tot la fel sa ma dea pe mute si nu a vrut . dupa incepea sa-mi sufere ca stau panta si chestii . si i-am zis ca-i dobitoc . omu mi-a dat cenzura . am jucat tot mixul cu cenzura. baietii intrebau unde mor si nu puteam sa vorbesc ca el da cenzura nu mi da mute. la final mi-a dat ban pe ts. si dupa i-am dat kick pe sv. a intrat romanu pe server si i-am zis sa-mi dea unban pe ts 5 min sa vb cu baietii de pe sv sa se lamureasca si nu m-a ascultat m-a banat pe sv permanent pt "abuz.admin" ca i-am dat kick lui generalu. Eu nu am o opinie nu ? Trebuie sa tac ca nu i convine lui generalu ca vb cu un tovaras cand poate sa ne dea linistit pe mute . Si cat despre romanu , dai ban permanent fara sa stii ce s-a intamplat. 
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...