Jump to content
Area-Games zaFEST

După o scurtă inactivitate am decis să readucem la viață acest proiect.

TS.AREA-GAMES.RO

În decursul a patru ani de existență am reușit să dezvoltăm acest proiect până în pragul în care am fost locul 1 pe România o perioadă bună de timp, în prezent ne clasăm în cele mai populare servere din clasamentul mondial, o realizare cu care ne mândrim !

Stylex

Reclamatie

Recommended Posts

• h3RuWR9.png Nick personal: alternate
  • h3RuWR9.png SteamID(numerar): STEAM_0:0:189944702
  • h3RuWR9.png Nicu admin/player reclamat: samurai
  • h3RuWR9.png Motiv: cica sa nu mai sufar
  • h3RuWR9.png Server: zf2
  • h3RuWR9.png Data si ora:  09.11.2020
  • h3RuWR9.png Dovezi care să susțină cele spuse de tine (print/demo): https://postimg.cc/ts15pn2R este jale pe comunitatea asta! mereu se fac abuzuri! nu l-am jignit deloc! doar i-am zis sa joace mai putin sa nu pateasca ceva! are 4 mii de pct in 9 zile! adica tin la el ca jucator, poate sa lesine! nici macar camo sau angel care rup cs-ul nu are pct lui! doar am intrebat sa nu pateasca ceva! sunt totusi doar 15/20 de euro! si mi-a dat ban, sa nu mai mentionez ca ma injurat pe canal verbal si morti si familie! data viitoare o sa inregistrez cu tel, sper sa prim remove! asa face mereu! injura pe canal! eu nu l-am injurat deloc! a dat ban degeaba! si hahaha a facut cam la fel, a banat 1 pt drop permanent in loc de 2 ore:))))
  • Sad 1

:contra:

Parerea mea este ca ar trebui sa nu mai minti asa de mult !

In primul rand , eu eram de fata ! Samurai nu ti-a zis chiar nimic , iar tu tot continuai cu suferintiile si cu jignirile la adresa lui .

In al doilea rand , pentru a face o reclamatie trebuie sa vii cu niste dovezi clare (poze , inregistrari )

In al treilea rand , nu e prima data cand ai astfel de suferinte !

• Like 1
  • Thanks 1

Ma facut prost pe canal! verbal! nu ii mai lua apararea! a zis clar ca sunt ratat si disperat! nu in scris, verbal! cum sa am dovezi?

data viitoare inregistrez cu tel!

• Sad 1

Stylex te cunosc destul de bine ce fel de limbaj ai, dar nu este problema asteptam reply lui samurai.

Da l-am facut prost si disperat din 2 motive

1. nu ma lasa in pace ii explicam ca timpul meu pe server si viata mea privata nu il privesc pe el

2. disperat ca doar de mine vorbea

Eu cred ca acest baiat nu este in toate facultatile mintale. I-am spus sa-si vada de treaba lui sa nu se mai bage in seama cu mine si tot a fortat-o pana l-am dat afara de tot. Leaderul Romanul era de fata.

edit: vad ca se cearta cu toata lumea si nimeni nu-l suporta. Oare la cine e problema pana la urma?

Stylex incearca sa nu iti mai pese cat, cand, unde sta x sau y, e treaba lor timpu lor, viata lor, daca pentru atata te iei in gura cu lumea, si apoi se ajunge la ban, si nu iti convine... 

Chiar ar fi frumos sa nu-i mai bagi in seama cu anumite chestii legate, de viata lor personala (timp etc).

Data viitoare te voi bana PERMANENT.... Nu am nimic personal cu tine, poti sa ma blestemi e decizia-ta, consider ca ti-am explicat foarte frumos cat sa poti sa intelegi mai ok !!

CINEVA SA DEA TOPIC CLOSED !!!!!

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...