Sari la conținut
Home Forumuri Mix-Manager Members More
zaFEST
„O competiție menită să retrezească interesul jucătorilor față de bătrânul „Counter-Strike 1.6”. Pe durata unui întreg sezon ( 30 de zile ) jucătorii se întrec unii cu alții pentru un loc în top, top-ul este desemnat de jucătorii care au adunat cele mai multe puncte pe durata sezonului, folosind aceste puncte ei își pot debloca anumite premii din magazinul competiției ( da, vă recompensăm orele jucate ) !
More
TS.AREA-GAMES.RO
În decursul a doi ani de existență am reușit să dezvoltăm acest proiect până în pragul în care am fost locul 1 pe România o perioadă bună de timp, în prezent ne clasăm în cele mai populare servere din clasamentul mondial, o realizare cu care ne mândrim !
More

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

Suntem o comunitate noua , cu un potential dornic de-a construii cat si reconstruii alaturi de toti doritorii.

Ne-am infiintat in data de 29-mai-2016 , orice inceput este dificil , dar suntem o echipa care gandim pozitiv si capabili de-a face multe lucruri alaturi de persoanele potrivite.

Aceasta comunitate a fost deschisa in speranta ca putem arata ceva diferit , speram sa reusim lucrul respectiv , avand in vedere ca in ziua de astazi exista persoane care stiu sa faca doar rau , insa vorba multa saracia omului , dorim din raul care ne-a fost facut in trecut , sa fie o motivare de viitor.

Asteptam noi pareri de la voi , orice parere este bine-venita si dintotdeauna va fi.

Staff,

Area-Gaming

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sincer sa fiu chiar ai reusit ce ti-ai dorit si intr-un mod placut si cu gust :* si iti urez mult sucess ! pss nu uita ca "prietenii" gasesti pe orice drum !

Partajează acest post

Link spre post

Ce pot să zic ? Bine ați venit alături de noi ! Fiind la început de drum primele săptămâni vor fi mai dificile dar după ce vom prinde puțină vechime totul va deveni mult mai ușor !

Partajează acest post

Link spre post

Stii cum este , odata cu acesti "prieteni" nu m-au facut decat sa prind putere , lucrurile se rezolva cu timp si rabdarea cuvenita :) , intocmai d-aia nu o sa dau curs celor care injosesc persoanele pe internet , oricum sunt oameni de joasa speta,oricat de mari s-ar da , majoritatea s-au ridicat pe munca " necinstita " , pe exploiut-uri aruncate in zadar pe diverse servere de TS3, doar sa-si populeze un teamspeak propriu , insa aici pe Area-Games nu o sa se intample lucrul in sine , cu cat avansam mai usor , cu atat se v-or vedea multe pe viitor.

Multumim mult Dragos , si bafta cu a ta comunitate , va salut pe toti cu respect !

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post

O comunitate nu se ridica cu una cu doua, ci aceasta se ridica in primul rand cu ajutorul membrilor, acestia fiind punctul forte pentru o comunitate, dar si cu staff capabil, stabil si decent, care reuseste sa duca activitatea forum-ului la un extrem astfel fiind recunoscut de toti.

Comunitatea intotdeauna se recunoaste cu ajutorul MEMBRILOR, fara indoiala.

Staff-ul decat reuseste sa ii conviga pe membrii ca merita sa ramai aici...

Atat am avut de zis.

Partajează acest post

Link spre post

Noroc, 

Atata timp cat sunteti baieti / fete calumea si nu gunoaie in mediul asta virtual  si va tineti de treaba comunitatea Area-Games va fi apreciata si cu siguranta va avea si ea loc printre celelalte comunitati populate si cunoscute.

Bafta tuturor !

PSS:)) : ANA.S te apreciaza fratele tau conQ :D

Partajează acest post

Link spre post

Noroc, 

Atata timp cat sunteti baieti / fete calumea si nu gunoaie in mediul asta virtual  si va tineti de treaba comunitatea Area-Games va fi apreciata si cu siguranta va avea si ea loc printre celelalte comunitati populate si cunoscute.

Bafta tuturor !

PSS:)) : ANA.S te apreciaza fratele tau conQ :D

Just perfect :)))) si eu te apreciez mult fratili meu conQ :D speram sa mearga bine de data asta si sa nu mai fim incurcati de toate GUNOAIELE aferente :)))

Partajează acest post

Link spre post

Buna Ziua ! 

La prima vedere comunitatea arata bine . forumul este bine aranjat . usor de navigat pe el si din cate vad exista un staff care din punctul meu de vedere poate sa duca o comunitate foarte departe., important e comunicarea intre voi si sa aveti foarte mare grija la persoanele care pot lucra pe la spate :)

Din partea mea mult succes ! pentru ca va fi nevoie in permanenta  si  rabdare , odata ce incepi o comunitate de gamming de la 0 trebuie rabdare pentru a o popula si cel mai important de avut grija cu cine ! 

SUCCESE !  

Partajează acest post

Link spre post

Multumim mult DuNh1l , si multumim ca ai venit alaturi de noi si ne-ai aratat inca odata ca tot ceea ce conteaza intr-un staff , este intelegerea !

Partajează acest post

Link spre post

Salut.

Din punctul meu de vedere este o comunitate bine aranjata , usor de navigat si cu un staff foarte activ si devotat in ceea ce face. Eu cred ca aceasta comunitate o sa ajunga sus :) . Multa bafta .

Partajează acest post

Link spre post

E frumoasa..da mai trebuie adaugat , + 2,3 grade ,... + !

ca sunt cam putine... de ex , Ex-Staff, lipseste,( ce-i care au fost in staff, sau au primit remove) , .... etc

Admin Server... ,

Partajează acest post

Link spre post

E frumoasa..da mai trebuie adaugat , + 2,3 grade ,... + !

ca sunt cam putine... de ex , Ex-Staff, lipseste,( ce-i care au fost in staff, sau au primit remove) , .... etc

Admin Server... ,

Admin Server cred ca nu se v-a adauga niciodata deoarece nu isi are rostul iar Ex Staff cred ca v-a fi pus cand vom avea multi membrii care au activat deoarece dupa cate vezi suntem o comunitate nouă . :)

Partajează acest post

Link spre post

Salutare tuturor,

Suntem o comunitate noua , cu un potential dornic de-a construii cat si reconstruii alaturi de toti doritorii.

Ne-am infiintat in data de 29-mai-2016 , orice inceput este dificil , dar suntem o echipa care gandim pozitiv si capabili de-a face multe lucruri alaturi de persoanele potrivite.

Aceasta comunitate a fost deschisa in speranta ca putem arata ceva diferit , speram sa reusim lucrul respectiv , avand in vedere ca in ziua de astazi exista persoane care stiu sa faca doar rau , insa vorba multa saracia omului , dorim din raul care ne-a fost facut in trecut , sa fie o motivare de viitor.

Asteptam noi pareri de la voi , orice parere este bine-venita si dintotdeauna va fi.

Staff,

Area-Gaming

Arata frumos forumul problema principala e ca e si o vrajeala, ma poti bana cum ai zis, exista proxy pe langa asta veti fi fericiti avand un numar de conturi, nu pup in fund pe nimeni, daca pe viitor va exista posibilitatea sa colaborez cu voi veti avea de castigat,

Ai specificat in toti ca asteptati pareri si ca orice parere este bine-venit, faza interesanta e ca eu am lasat reply cu un lucru ce a fost omis si o greseala de exprimare iar acel post a fost sters si am fost avertizat pe preaiubitul CHAT

Citez:

@  ANA.S : (02 June 2016 - 08:00 PM)

In rest , sedere cat mai placuta.

Ce ai scris tu acolo nu mi se pare o comunitate de multi-gaming

Domnul Pici , abtine-te de la comentarii inutile , si cu reclamele pe acest forum.

Interesant ce ai spus tu, faptul ca ai specificat o comunitate de multi-gaming, daca voi va considerati asta si ei nu, e interesant faptul ca aveti doar un tip de joc in comunitate(Counter-Strike) si un sv de ts(32 slot) 

Partajează acest post

Link spre post

Server-ul oficial de teamspeak este in constructie , nu doresc sa ma grabesc la un TS3 sa-l fac in doar 1 zi. Vrem sa facem gradele sa fie cat mai securizate.

In cateva zile de la deschidere tu vrei sa avem de toate pe comunitate sau cum ? Fa-ti tu comunitate proprie si darama-i pe toti.

Am cerut pareri despre design, pareri despre imaginea in sine, este o totala diferenta, inseamna ca nu poti intelege strict ce s-a cerut.

Ti-am sters postul pentru ca ai facut reclama , nici macar un regulament nu ai fost in stare sa-l respecti , initial trebuia sa te banez , insa dupa cum am specificat , greselile sunt permise , dar nu dintotdeauna.

Partajează acest post

Link spre post

Nu am ce sa zic success cu forumul.

Nu am nimic cu tine si cu, cei de pe forum respect pentru proiectele finalizate pe care le-ai finalizat pe PA.

Partajează acest post

Link spre post

Nici nu are rost sa comentez postul tau ironic, stiu foarte bine ce ai scos pe gura in toata perioada asta.

In schimb , multumim.

Partajează acest post

Link spre post

Nu am ce sî reproșez , din cele văzute ca "bigginăr" pe acest nou forum totul este ok , bin pus la punct , cât despre staff nu pot să-mi dau cu părerea .. dar din cele văzute sunteți niște oameni serioși și de încredere ! Pe care te poți baza.

Partajează acest post

Link spre post

Părerea mea despre această comunitate este una foarte bună, aveţi un forum frumos ; design atrăgător şi categorii cât se poate de ok. O să vedem şi staff pe parcurs.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum