Sari la conținut
Home Forumuri Mix-Manager Members More
MiX-AREA UNLEASHED
Am decis să readucem la viață proiectul „MiX-AREA” cu un mic update pentru al face diferit de restul comunităților care au plagiat proiectul inițial. Pentru mai multe detalii vă rugăm să vizitați categoria proiectului !
More
TS.AREA-GAMES.RO
În decursul a doi ani de existență am reușit să dezvoltăm acest proiect până în pragul în care am fost locul 1 pe România o perioadă bună de timp, în prezent ne clasăm în cele mai populare servere din clasamentul mondial, o realizare cu care ne mândrim !
More

DEFUZA

[Ce ai face daca?] Editia #15

Postări Recomandate

Salut si bine v-am gasit la a 15-a editie în cadrul competitiei Ce ai face daca?

Inainte de a da un reply, va sugerez sa treceti pe la regulamentul acestui concurs.

Pentru a avea mai multe sanse de castig, scrieti un reply cat mai bine argumentat, fara greseli gramaticale.

Aceasta editie se va incheia dupa 24 de ore de la deschiderea acesteia de catre organizator.

• Intrebare : Ce ai face daca ți s-ar propune o altă viață, în alt loc/altă țară?
  • Castigator : 20 puncte. Restu 5 puncte.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 18.08.2018 la 11:57, QueeNa a spus:

As accepta propunerea deoarece imi place sa calatoresc si sa descopar locuri noi.

Winner 20p

• Like 1

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.