Sari la conținut
Home Forumuri Mix-Manager Members More
zaFEST
„O competiție menită să retrezească interesul jucătorilor față de bătrânul „Counter-Strike 1.6”. Pe durata unui întreg sezon ( 30 de zile ) jucătorii se întrec unii cu alții pentru un loc în top, top-ul este desemnat de jucătorii care au adunat cele mai multe puncte pe durata sezonului, folosind aceste puncte ei își pot debloca anumite premii din magazinul competiției ( da, vă recompensăm orele jucate ) !
More
TS.AREA-GAMES.RO
În decursul a doi ani de existență am reușit să dezvoltăm acest proiect până în pragul în care am fost locul 1 pe România o perioadă bună de timp, în prezent ne clasăm în cele mai populare servere din clasamentul mondial, o realizare cu care ne mândrim !
More

n1k3.

Vand cont Steam part.2

Postări Recomandate

• Denumire produs: Vand Cont Steam part 2
  • Poze (o dovadă în care să ateste faptul că dețineți acel produs): gpZz1mC.jpg bL95xfZ.jpg Sqa71FX.jpg VRX2Wsh.jpg lnmtKLy.jpg VKa9I5O.jpg 
  • Descriere (o scurtă prezentare a produsului dvs.): Stiind ca am ban de la VAC dar va puteti juca si altceva care sa va poate distra mult mai bine Sper sa il luati si sa il folositi cu bine.
  • Modalitate de plată (PaySafe, PayPal,  transfer bancar, etc.): Paysafe / Transfer Bancar
  • Preț produs: 35 de euro negociabil
  • Date de contact: 0770375913 [ ATENTIE nu raspund la numere private cum ar fi  #31# ]
  • Alte precizări: Nu

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.